Listopad 2008

Řeka života

21. listopadu 2008 v 11:30 | Bluny |  I,me and myself
Ťik, ťak...člověk se nestihne ani rozkoukat a už plave v jiných vodách, s jinými lidmy a směřuje úplně jinam než měl původně v plánu. Pomalu zjišťuje, že vlastně neexistuje žádnej cíl...cíl je totiž cesta a ta se může změnit kadý den, každou minutu...vteřinu! A takových vteřin se mi za poslední půlrok nahromadilo hodně ... víc než jsem kdy doufala. Hodně okamžiků, co mi změnily život, hodně lidí, kteří mi dali impuls k růstu, hodně informací, který mi radí, jak si život užít a ne protrpět. Ušla jsem obrovskou cestu a přitom vím, že jsem teprve na začátku. Neustále mi chodí lekce....další a další lekce, které mi říkají: OTEVŘI OČI!

Zbavit se programů, do kterých stále naskakuji. Stát si za tím, co udělám. Brát lidi se vším všudy, respektovat jejich cestu a aby oni respektovali tu mojí...

Už vím, že kolem nás toho existuje mnohem víc, než jsme schopni vidět a cítit. Jde o to nezklouznout do stereotypu a nebrát některé věci jako samozřejmost. Stačí se dívat kolem sebe. Každý den vám přinese mnoho nového, když budete pozorní a budete vnímat svět kolem sebe.

knížka, která vám pomůže otevřit oči:
Chérie Carter-Scottová - JE-LI ŽIVOT HRA, PAK MÁ TATO PRAVIDLA